Teenused

Virtuaalassistent

Sotsiaalmeedia haldus

Sinu ettevõte peab sotsiaalmeedias iga päev kohal olema. Aga sina ei pea! Säästa aega ja anna kontode haldamine turundusassistendile – klientidele on järjepidevus oluline.

Saame hakkama- Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, TikTok kontode haldamisega. Loome sisu, sisestame sisu ning aitame hallata Facebook business manageri reklaami loomisega.

Dokumendi- ja infohaldus

Ettevõtlusega kaasneb hulk rutiinseid tegevusi, mis eraldi väärtust ei loo, kuid mis tuleb ära teha. Näiteks kirjade registreerimine, dokumentide arhiveerimine jne – tegevused, mis tegelikult lihtsustavad sinu tööd, kuid on aeganõudvad. Ilma abiliseta kipuvad need tagaplaanile jääma ja tulemuseks on digitaalne tohuvabohu. Väldi selle tekkimist juba eos.

Kui Excel, Word, Power Point või muud dokumendifailid pole sinu suuremad sõbrad, siis ära muretse, meile need meeldivad.

Info otsimine, analüüsimine, organiseerimine on sinu jaoks meeletu tühi ajakulu, siis ära muretse. Teeme andmed teile loetavaks, kompaktseks ja korrastatuks.

Ajujuhtimine

Kliendihaldus

Telefoniturundus ei ole kuhugi kadunud: sul lihtsalt pole aega sellega tegeleda. Sama on e-meiliturundusega, mis vajab väga spetsiifilisi teadmisi ja strateegilist lähenemist. Kui müügimehe palkamine pole otstarbekas või hea müügiinimese leidmine tekitab raskusi, delegeeri müügitegevused kogenud spetsialistile, kes leiab sulle vajalikud koostööpartnerid ja puhub müügikirjadele elu sisse.

Uued kliendid, vanad kliendid – see polegi oluline. Tähtis on see, et päeva lõpuks tahavad nad olla hoitud ja tunda, et nad olid oodatud sinu kaupa, teenust tarbima. Kui aga endal jääb klientide eest hoolitsemine tahaplaanile, siis võta mind appi ja loome koos kliendile suurema väärtuse.

Kodulehed

Meilt saab tellida valmiskujundusele tehtud kodulehed. Teeme Sulle nullist toimiva veebilehe või teeme sinu vanale veebisaidile uue kujunduse.

Sina ei pea teadma, kuidas kirjutada koodi, kuidas Google Analytics enda äri heaks toimima panna, kuidas seadistada kodulehel SEO või millised oleks üldse esimesed sammud kodulehe loomisel.

Küll aga peaks sul olema ettekujutus millise struktuuri, funktsioonide ja disainiga kodulehete sa vajad ning ülejäänu eest hoolitseme meie.

Teeme kodulehe mis on kiire, mobiilis kohanduv ja kliendi teekonda arvestav.

Saada oma nägemus!

Kliendid kes meid on usaldanud!

Tule Sina ka meie kliendiks!

andmekaitsetingimustega