Teenused

Sotsiaalmeedia haldus

Sinu ettevõte peab sotsiaalmeedias iga päev kohal olema. Aga sina ei pea! Säästa aega ja anna kontode haldamine turundusassistendile – klientidele on järjepidevus oluline.

Saame hakkama – Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin kontode haldamisega. Loome sisu, sisestame sisu ning aitame hallata Facebook business manageri reklaami loomisega.

Dokumendi- ja infohaldus

Ettevõtlusega kaasneb hulk rutiinseid tegevusi, mis eraldi väärtust ei loo, kuid mis tuleb ära teha. Näiteks kirjade registreerimine, dokumentide arhiveerimine jne – tegevused, mis tegelikult lihtsustavad sinu tööd, kuid on aeganõudvad. Ilma abiliseta kipuvad need tagaplaanile jääma ja tulemuseks on digitaalne tohuvabohu. Väldi selle tekkimist juba eos.

Kui excel, word, pover point või muud dokumendi failid pole sinu suuremad sõbrad, siis ära muretse, mulle need meeldivad.

Info otsimine, analüsimine, organiseerimine on sinu jaoks meeletu tühi ajakulu, siis ära muretse. Teeme andmed teile loetavaks, kompaktseks ja korrastatuks.

f
g

Kliendihaldus

Telefoniturundus ei ole kuhugi kadunud: sul lihtsalt pole aega sellega tegeleda. Sama on e-meiliturundusega, mis vajab väga spetsiifilisi teadmisi ja strateegilist lähenemist. Kui müügimehe palkamine pole otstarbekas või hea müügiinimese leidmine tekitab raskusi, delegeeri müügitegevused kogenud spetsialistile, kes leiab sulle vajalikud koostööpartnerid ja puhub müügikirjadele elu sisse.

Uued kliendid, vanad kliendid – see polegi oluline. Tähtis on see, et päeva lõpuks tahavad nad olla hoitud ja tunda, et nad olid oodatud sinu kaupa, teenust tarbima. Kui aga endal jääb klientide eest hoolitsemine tahaplaanile, siis võta mind appi ja loome koos kliendile suurema väärtuse.

Kodulehed

Meilt saab tellida valmiskujundusele tehtud kodulehed. Teeme Sulle nullist toimiva veebilehe või teeme sinu vanale veebisaidile uue kujunduse.

Sina ei pea teadma, kuidas kirjutada koodi, kuidas Google Analytics enda äri heaks toimima panna, kuidas seadistada kodulehel SEO või millised oleks üldse esimesed sammud kodulehe loomisel.

Küll aga peaks sul olema ettekujutus millise struktuuri, funktsioonide ja disainiga kodulehete sa vajad ning ülejäänu eest hoolitseme meie.

Teeme kodulehe mis on kiire, mobiilis kohanduv ja kliendi teekonda arvestav.

Saada oma nägemus!

f
g

Mõjuisikuturundus äriklientidele (B2B, B2C)

Mõjuisikuturundus on tõhus ja pikaajaline strateegia, et oma turuga autoriteetselt ja autentselt suhelda. Mõjutajate kasutamine võib aidata sul oma B2B kaubamärgi mõju suurendada, luua ja kasvatada mainet ja läbi selle saada huvitatuid potentsiaalseid kliente.

Kui sa soovid reklaamida oma toodet või teenust, siis kutsu oma tiimi mõjuisikuid, kes sind eesmärkide saavutamisel kaasa aitavad.

Tarbijabrändide jaoks on mõjuisikute leidmine lihtne, sest suure auditooriumiga blogijaid on väga palju – YouTube, Instagram, Facebook, Snapchat, Pinterest ja Twitter. Äriklientide puhul aga väga paljud neist ei sobi, sest nende kasutatavad kanalid ja sõnumid ei kõneta äriklienti.

B2B mõjuisikute sotsiaalmeedia platvormidest kasutame LinkedIn ja Twitterit ning vähesemal määral Instagrami.

Strateegiad mida pakume:

  • Infograafikud
  • Videointervjuud
  • Kvaliteetsed mõjusad pildid pealkirjade ja tekstiga
  • Blogipostitused ja uuringutulemused

Kliendid, kes on meid usaldanud