Teenused

ajajuhtimine

Sotsiaalmeedia haldus

Sinu ettevõte peab sotsiaalmeedias iga päev kohal olema. Aga sina ei pea! Säästa aega ja anna kontode haldamine turundusassistendile – klientidele on järjepidevus oluline.

Saame hakkama- Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, TikTok kontode haldamisega. Loome sisu, sisestame sisu ning aitame hallata Facebook business manageri reklaami loomisega.

 • Paketi hind kuus ühele kanalile

  Küsi personaalset pakkumist

  220 €

Dokumendi- ja infohaldus

Ettevõtlusega kaasneb hulk rutiinseid tegevusi, mis eraldi väärtust ei loo, kuid mis tuleb ära teha. Näiteks kirjade registreerimine, dokumentide arhiveerimine jne – tegevused, mis tegelikult lihtsustavad sinu tööd, kuid on aeganõudvad. Ilma abiliseta kipuvad need tagaplaanile jääma ja tulemuseks on digitaalne tohuvabohu. Väldi selle tekkimist juba eos.

Kui Excel, Word, Power Point või muud dokumendifailid pole sinu suuremad sõbrad, siis ära muretse, meile need meeldivad.

Info otsimine, analüüsimine, organiseerimine on sinu jaoks meeletu tühi ajakulu, siis ära muretse. Teeme andmed teile loetavaks, kompaktseks ja korrastatuks.

 • Tunnihind

  Küsi personaalset pakkumist

  18 €
ajajuhtimine
ajajuhtimine

Kliendihaldus

Telefoniturundus ei ole kuhugi kadunud: sul lihtsalt pole aega sellega tegeleda. Sama on e-meiliturundusega, mis vajab väga spetsiifilisi teadmisi ja strateegilist lähenemist. Kui müügimehe palkamine pole otstarbekas või hea müügiinimese leidmine tekitab raskusi, delegeeri müügitegevused kogenud spetsialistile, kes leiab sulle vajalikud koostööpartnerid ja puhub müügikirjadele elu sisse.

Uued kliendid, vanad kliendid – see polegi oluline. Tähtis on see, et päeva lõpuks tahavad nad olla hoitud ja tunda, et nad olid oodatud sinu kaupa, teenust tarbima. Kui aga endal jääb klientide eest hoolitsemine tahaplaanile, siis võta mind appi ja loome koos kliendile suurema väärtuse.

 • Tunnihind

  Küsi personaalset pakkumist

  22 €

Kodulehe ja e-poe haldus

Veebilehe ja e-poe haldamine on aeganõudev ja tüütu töö, millega juht tegelema ei peaks. Delegeeri uute toodete sisestamine, vanade toodete uuendamine, kampaaniate loomine, blogide lisamine ja kõik muu selline veebitöö assistendile.

 • Tunnihind

  Küsi personaalset pakkumist

  20 €
ajajuhtimine

* Hindadele lisandub käibemaks 

Iga kliendi vajadused ja spetsiifika on erinev, seega küsi personaalset pakkumist.

Kliendid ja koostööpartnerid

Kirjuta, milles vajad abi?

  andmekaitsetingimustega